skip to Main Content

6. CO SE BUDE DĚLAT PRO TO, ABY LIDÉ PŘIJALI MIKROČIPY

Podkožní mikročip nám bude představen jako perfektní zařízení, takže jej budeme přijímat bez váhání. Ale nezapomeňte: pokud si necháte toto svinstvo implantovat do svého těla, bude konec vašemu svobodnému jednání, vašemu soukromí a svobodě.

Zde je pár podlých argumentů, které byly používány firmou ADS a její dceřinou společností Verichip Corporation, k jakým účelům budou používány čipové implantáty:

–       Zajištění bezpečnosti webových aplikací pro všechny platební transakce týkající se elektronických peněz.

–       Vyhledávání a záchrana osob včetně ztracených dětí nebo dětí držených jako rukojmí.

–       Lékařské sledování vysoce rizikových pacientů.

–       Sledování a dohled nad vojáky, diplomaty nebo jinými významnými členy vlády.

–       Sledování, dohled a ověřování pravosti cenin.

–       Sledování, lokalizace a dohled nad lidmi, kteří se rádi zabývají extrémními sporty (turistika, lyžování, horolezectví, potápění atd.) a kteří by se mohli v následku nehody vážně zranit.

–       Sledování a lokalizace unesených (nebo zavražděných) dětí.

–       Použití ve válce proti „terorismu“ (na letištích a kdekoliv jinde).

Jaký humanismus!

Prosím, všimněte si slov „dohled“, „sledování“, „dozor“, „výzkum“, „lokalizace“ a „ověřování“, které se neustále opakují téměř obsedantním, psychopatickým způsobem.

Lidé přijmou mikročip z tzv. „bezpečnostních“ důvodů: budou považovat výše uvedené prospěšné účinky mikročipových implantátů za opatření proti strašným zločinům, k nimž by mohlo dojít, a které se údajně díky mikročipům už nikdy nestanou (tyto zločiny však nakonec budou za tímto účelem konstruovány anebo dokonce záměrně požadovány: například teroristické útoky, ohavné vraždy nebo skandální únosy!).

Mikročip bude rovněž představovat určitá ulehčení, pohodlí, a to zejména co se týče finančních či bezpečnostních záležitostí: „S mikročipem vám nikdo neukradne peníze z vaší platební karty“, „na letištích nebudou žádní teroristé; budou odhaleni a identifikováni ještě dříve, než tam přijdou“ atd.).

Navíc mikročip bude „skvělý“ a „moderní“. Je prý ztělesněním pokroku, „který beztak nemůžeme zastavit“.

Ještě tak vědět, o jakém druhu pokroku je zde vlastně řeč!

Během veletrhu CeBIT v Hannoveru (Německo) na začátku března 2010 byla návštěvníkům kladena otázka, zda by souhlasili s čipem pod kůži. Přestože 78 % návštěvníků odpovědělo záporně, 16 až 23 % souhlasilo, že by se nechali očipovat, pokud by jim to přineslo nějaký prospěch!

To je způsob, jak lidi přimět k tomu, aby přijali čip: svádět je tzv. „výhodami“ a „prospěchem“.

Finanční argumenty jsou pro vývoj mikročipových implantátů velmi důležité: Nezapomínejme, že už od počátku se o mikročipech uvažovalo ve spojení s celosvětovou vládou a CELOSVĚTOVOU MĚNOU!

Stačí jen dát ruku (nebo čelo) před scanner určený k tomuto účelu a z vašeho „virtuálního bankovního účtu“ bude automaticky odečtena cena vašeho nákupu. Bankovní karty, měny a jejich slabé stránky budou rychle nahrazeny podkožním mikročipem, který je „nepřekonatelný a superpohodlný“. Myslíte, že je to jenom spekulace? Pak byste se nad tím měli pořádně zamyslet. Například jistý profesor, Kevin Warwick, z oddělení kybernetiky na univerzitě v Readingu (Velká Británie), který si nechal implantovat mikročip, 10. 10. 1999 během televizního programu „Usměj se, jsi filmován“ na francouzském telekanálu Arte řekl: „Brzy budou bankovní karty (a samozřejmě i identifikační karty, pasy, karty sociálního systému atd.) nahrazeny elektronickým implantátem.“

A co vidíme dnes? Podkožní mikročipy zamořily desítky zemí a šíří se po celém světě.

Tohoto finančního účelu se již téměř dosáhlo: v USA již lidé přijali bezkontaktní platební karty, které obsahují RFID čipy. Problémem je, že tyto RFID bankovní karty jsou napadnutelné hackery a umožňují krádež identity i peněz. Hacker, který ví, co dělá, může lehce ukrást vaše peníze. Toto bylo odsouzeno americkou organizací Caspian (Consumer Against Supermarket Privacy Invasion And Numbering = Spotřebitelé proti invazi do soukromí a číslování v supermarketech).

Ale navzdory obrovskému nebezpečí a přetrvávající možnost hackování RFID smart karet, se nadále šíří po celém světě, a to především proto, že mainstreamová média pouze propagují jejich údajné „výhody“ a skrývají jejich nebezpečí!

Jako další krok se bude pravděpodobně říkat lidem, aby si nechali dát tuto bezkontaktní smart kartu POD KŮŽI (podkožní mikročip): „Už ji nikdy neztratíte, a nikdo vám ji nebude moci ukrást.“ (samozřejmě pokud vás… nezmrzačí).

Na konci června 2006 jsme se dozvěděli, že americký biometrický systém platby pomocí otisku prstu nazvaný „Pay by Touch“ má být zaváděn v Británii. Takže bezhotovostní společnost se vyvíjí a není žádnou iluzí nebo podvodem.

Ve Spojených státech již některé banky nabízejí bankovní karty vybavené RFID čipem. Nicméně podkožní čip patří také do systému radiofrekvenční identifikace RFID!

Jak již bylo uvedeno výše, v nočních klubech „Baja Beach Club“ v Barceloně a Rotterdamu, stejně jako v „Bar Soba“ v Glasgow, je propagován podkožní čip a lidé se nechávají čipovat, aby mohli platit bez hotovosti!

Buďte ujištěni, že pokud nebudeme reagovat, bude mikročip, určený k dosažení jediné a světové měny, nejdříve navržen, a pak systematicky vnucován jako „právoplatný“ platební prostředek, a to z výše uvedených (falešných) důvodů.

A dále si představte ty kolosální zisky, které PositiveID (a jiné společnosti vyrábějící podkožní mikročipy), budou z těchto operací mít. Jde o velmi lukrativní trh. ADS získala patent za „skromnou“ cenu 130 milionů dolarů. Obvykle člověk nevynaloží tak obrovskou sumu peněz, když si není jist, že z toho bude mít zisk.

Ale co se ve společnosti, kde čip bude téměř univerzální, stane s těmi, kteří mikročipový implantát odmítnou? Nebudou moci bez tohoto implantátu ani kupovat ani prodávat a budou muset žít jako odpadlíci živící se tu a tam výměnným obchodem.

Některé teorie a hypotézy tvrdí, že podkožní mikročip nám bude nejdřív pouze nabídnut, a po obrovském krachu, světové ekonomické katastrofě i vnucován; anebo k mikročipovým implantátům dodají ještě nějaké vymoženosti, aby se staly ještě více atraktivními (například možnost sloučit ho s mobilním telefonem).

Jaká nešťastná „náhoda“! V současné době procházíme obdobím… světové ekonomické krize.

Poslední záminka k čipování lidí je zdravotnický blábol (samozřejmě humánní a „nezpochybnitelný“, protože se týká lidského zdraví). Čipy umožní „zachraňovat životy“ tím, že budou podávat důležité informace o lidech, kteří se dostanou v bezvědomí do nemocnice – o jejich alergiích, krevní skupině, lékařských záznamech atd. Mikročip může měřit hladinu cukru v krvi u diabetiků, identifikovat viry v krvi, nebo „ulehčit“ zpracování záznamů pacientů. To vše je samozřejmě jenom záminkou k rozšíření přístroje, jehož nebezpečí (dokonce i pro zdraví!) již byla odhalena a dokázána.

Vezměte prosím na vědomí: současný systém čipů nutně vyžaduje CENTRALIZOVANOU DATABÁZI (jednotný registr) umístěnou na internetu.

Není to opravdu „nešťastná náhoda“, že v současné době se prosazuje přechod na elektronické zdravotní záznamy, které jsou umístěny právě v centralizovaných databázích?

Potom, co jste se zde dozvěděli, nechali byste sebe nebo své dítě očipovat?

Děti: cílová skupina a předmět zájmu

Děti a mládež byly vždy určitou „privilegovanou“ skupinou pro ničemy, kteří vyrábějí a prodávají podkožní mikročipové implantáty.

PROČ jsou pro ně děti tak důležité? Protože jsou ÚSTŘEDNÍM ČLÁNKEM „MIKROČIPOVÉ VÁLKY“.

Milujeme naše děti, a proto samozřejmě chceme, aby byly v bezpečí. Toto je velmi výhodná záminka pro společnosti, které se zabývají obchodováním s podkožními mikročipy pro lidi. „Žijeme v nebezpečeném světě plném teroristů, únosců dětí, sexuálních násilníků a dalších zrůd,“ šeptají nám do uší. Přesvědčují vás, že chcete-li bezpečným způsobem chránit své děti, měli byste je nechat elektronicky sledovat nebo jim dokonce nechat aplikovat mikročip. Chtějí, abyste naivně věřili MÝTU A LÁKADLU „naprosté bezpečnosti“, a snaží se vás přesvědčit, že díky tomuto čipu bude problém bezpečnosti „vyřešen“.

Zahrávají si s city rodičů. Kromě toho je čipování dětí nepřímým prostředkem, jak se dostat k dospělým. Když rodiče nechají své děti očipovat a všimnou si, že čipování evidentně není nebezpečné, ale naopak „chrání“ jejich děti, budou v pokušení nechat se očipovat také. TO JE VELKÁ CHYBA! Protože čipy nebezpečné jsou a budou! V USA a Japonsku již někteří rodiče (často aniž by si toho všimli, avšak často také fakta bagatelizují) obětovali svobodu svých dětí kvůli této tzv. bezpečnosti. V Mexiku a Brazílii (kde jsou únosy dětí „běžné“), se čipovému průmyslu podařilo přesvědčit některé rodiče, aby nechali čipovat své děti.

Pokud bude současná dospělá generace nadále lhostejná k tomuto pekelnému implantátu, bude mnohem snadnější vymývat dětem mozky: ony ještě nemají analytickou mysl a může je to velice jednoduše zaujmout. Když se dětem budou promítat filmy a kreslené seriály, v nichž figurují čipy a různá jiná témata týkající se RFID technologií, stanou se k tomuto tématu „vnímatelnější“. Dobře se podívejte na filmy z poslední doby, videohry a kreslené seriály, a budete se divit, co tam uvidíte.

Když budete nechávat vaše děti od útlého věku nosit RFID tagy či dokonce podkožní mikročipy, za jednu nebo dvě generace bude každý z nás považovat nošení podkožního implantátu za „normální“. To je jeden z hlavních cílů, jehož chtějí dosáhnout obchodníci s podkožními mikročipy (příslušníci Nového světového řádu).

Proto prosím, buďte velmi bdělí a nenechte se chytit do tak viditelné pasti! NEPŘIPUSŤTE, ABY KDOKOLI ČIPOVAL SVÉ DĚTI. VYCHOVÁVEJTE JE A UČTE JE BÝT VNÍMAVÝMI NA SVOBODY A HODNOTY PRAVÉ DEMOKRACIE. NENECHTE SE OKLAMAT LSTIVÝMI ARGUMENTY PRŮMYSLNÍKŮ A ÚŘADŮ, KTEŘÍ VÁS KVŮLI TZV. „BEZPEČNOSTI“, „HUMANISMU“, „ZDRAVOTNICKÉ OCHRANĚ“ NEBO „POHODLÍ“ (finanční ulehčení, móda) PŘIJDOU SVÁDĚT, ABYSTE NECHALI SVÉ DĚTI NEBO VNOUČATA ČIPOVAT!

Výrobci čipových implantátů pro lidi se snaží za sebou zahladit stopy

Vzhledem ke sporům a odporu některých lidí vůči čipovým impantátům kvůli bezpočtu nebezpečí, které tyto čipy představují, společnosti, které vyrábějí a prodávají tyto ohavnosti, přijaly obzvláště věrolomnou a pokryteckou taktiku. Buďto:

• skrývají skutečnost, že prodávají implantabilní mikročipy pro lidi;

• snaží se obnovit svou reputaci tím, že mění své jméno a / nebo název čipu;

• podávají „humanistická“ a tzv. „lékařská“ opodstatnění (navzdory tomu, že tyto čipy jsou rakovinotvorné!).

Například společnost s názvem Trovan, která inzerovala v krátké reklamě své implantabilní RFID čipy pro lidi, 100IH-ID a ID-100IH/A čipy (viz http://www.mediafire.com/view/?nn1tmiywezx) urychleně odstranila ze svých internetových stránek jakékoli zmínky o těchto čipech. Nicméně internetoví uživatelé stáhli reklamní brožuru o tom, že tyto čipy Trovan prodával. Takže si můžete tuto brožuru také stáhnout (viz odkaz na Mediafire výše).

Nějakou dobu byly určité technické rozdíly v čipech a v politice Digital Solutions (ADS) / Digital Angel / VeriChip Corp. / PositiveID / VeriTeQ. Nenechte se však zmást! Tyto opovrženíhodné společnosti se jen snaží vypadat dobře a zamést za sebou stopy, přičemž odpůrce mikročipů vykreslují jako naprosté idioty, zpátečníky, lháře atd.

Společnost se rozdělila na různé subjekty s různými názvy (VeriChip Corp., „PositiveID“, a poslední, VeriTeQ), které koupily celou řadu dceřiných společností. Její čip dokonce měnil jména (není už nazýván VeriChip).

V současné době se verichip už neimplantuje na hřbet ruky, ale na zadní stranu ramena (triceps).

To všechno se samozřejmě děje k diskreditování křesťanů, kteří hovoří, že tyto čipy jsou znamením šelmy (které se dává na ruku nebo na čelo – viz kapitola 6).

Musíme však vědět, že ADS se pomalu ale jistě vrací ke svým počátečním rozhodnutím. Například projekt směřovaný na použití verichipu k uvolnění spouště inteligentních střelných zbraních (smartguns) předpokládá, že vlastníci zbraní nebo policisté by museli být očipováni na hřbetu ruky (všimněme si, že belgický výrobce zbraní „FN Herstal“ se účastní projektu „smart zbraní“). Takže můžete vidět, jak mazaná je tato zlomyslná společnost a jak snadno vás může nalákat a oklamat! PROSÍM VÁS TEDY, BUĎTE BDĚLÍ, A AŤ SE STANE COKOLI, NENECHTE SE „OČIPOVAT“!

Verichip, který měl být aktivním čipem (přijímat a vysílat data kdykoli i bez vašeho vědomí), je ve své současné konfiguraci pasivním čipem (který je aktivován, pouze když po něm přejede scannerem).

Buďte si však vědomi, že plán učinit z verichipu aktivní RFID čip je stále velmi aktuální a že Verichip, PositiveID a VeriTeQ na tom horlivě pracují. Ve skutečnosti už mají prototypy aktivních RFID čipů, a jediná věc, která jim brání uvést je na trh jako implantáty, je velikost těchto aktivních RFID čipů.

Miniaturizace související s nanotechnologií určitě překoná velikostní bariéru, protože první implantabilní RFID nanočipy – nazývané také nanotranspondéry – jsou hotové (a jsou  pouze  0,7  cm  dlouhé  –  viz http://www.trovan.com/news/files/5c811f33f28f347dda5e6c8d7b2d3b0d-12.html)!

Společnosti ADS nic nebrání v tom, aby pustila na trh první verzi svého podkožního mikročipu pro lidi, a až bude dostatečně rozšířen a přijat, uvést druhý model, který bude mít všechny charakteristiky zmíněné na počátku této studie. Kromě toho nebezpečí pro vaše zdraví, riziko potlačení vašeho soukromí a obrovské nebezpečí kontroly, tedy ovládání mysli stále trvá!

 

Back To Top